Zabiegi

szkolenia

Włosy słowiańskie

Informacja

Nowe produkty

Włosy słowiańskie

Włosy słowiańskie Beauty-for-You cechują się delikatną strukturą, jedwabistym połyskiem i podatnością na stylizację - prostowanie, kręcenie, falowanie. Włosy idealnie dopasowane do włosów Polek. Dzięki starannej selekcji dokonywanej podczas przygotowywania włosów do przedłużania, włosy słowiańskie Beauty-for-You wyróżniają się wyjątkowo długą tr...

Włosy słowiańskie Beauty-for-You cechują się delikatną strukturą, jedwabistym połyskiem i podatnością na stylizację - prostowanie, kręcenie, falowanie. Włosy idealnie dopasowane do włosów Polek. Dzięki starannej selekcji dokonywanej podczas przygotowywania włosów do przedłużania, włosy słowiańskie Beauty-for-You wyróżniają się wyjątkowo długą trwałością użytkowania – do 18 miesięcy, przy odpowiedniej pielęgnacji, w przypadku włosów ciemnych i do 9 miesięcy w przypadku włosów jasnych. Dopracowane procedury przygotowujące włosy do przedłużania sprawiają iż łączenia wykonywane na włosach Beauty-for-You są dyskretne i wytrzymałe, a końcówki włosów są delikatne i zdrowo wyglądające. Polecamy!

Więcej

Włosy słowiańskie W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Keratyna i Ultradźwięki

    Włosy z końcówką keratynową/pod ultradźwięki – zastosowana w końcówkach substancja, to najwyższej jakości keratyna, dzięki czemu pomimo małych rozmiarów łączeń, włosy w trakcie noszenia nie wyczesują się nadmiernie, a ponadto są trwałe. Końcówki mają ok.7mm długości, co gwarantuje dyskrecję po założeniu.

  • Mikroringi i tulejki

    Włosy z końcówką pod mikroringi i tulejki – antyalergiczna substancja zastosowana w końcówkach bardzo mocno trzyma włosy w pasemku, dzięki czemu pomimo małych rozmiarów łączeń, włosy w trakcie noszenia nie wyczesują się nadmiernie. Końcówki mają ok.7mm długości i gładkie zakończenie, co gwarantuje dyskrecję i wygodę w trakcie noszenia.

  • Easy-loop / "pętelki"
    Łączenia Easy Loop charakteryzują się bezpośrednio przymocowaną obrączką/ringiem do pasemka włosów przedłużanych oraz pętelką, poprzez którą przeciąga się włosy klientki w bardzo prosty i szybki sposób, bez konieczności używania szydełka. Ponadto łączenia są bardziej dyskretne niż przy metodzie na microringi/tulejki.Metoda ta szczególnie polecana jest osobom ze skłonnością do alergii oraz z cienkimi włosami.