Zabiegi

szkolenia

Bakłażan kolor nr 99J, 51 cm, końcówka Loop Zobacz większe

Bakłażan kolor nr 99J, 51 cm, końcówka Loop

Nowy produkt

4,46 zł netto
4,46 zł

Więcej informacji

Włosy europejskie Beauty-for-you kolor bakłażan #99J, 51 cm gramatura 0,7g
Włosy europejskie Beauty-for-You

Polecamy dla osób, które przedłużają włosy na krótszy okres i posiadają swoje włosy grubsze, niż przeciętna osoba o genotypie słowiańskim.

Włosy gatunkowo niższej jakości i tańsze, niż włosy słowiańskie – nieco sztywniejsze, łuska włosowa nie jest w 100% zamknięta. Kolorystyka jak we włosach słowiańskich – od jasnej, przez ciemną, aż do czarnej. Faktura gładka i miękka.
W procesie produkcji europejskie włosy do przedłużania są mieszane ze sobą, rozjaśniane i koloryzowane. Używane do tego środki również są łagodne i nie powodują znacznego pogorszenia jakości łuski włosowej. Na otrzymany produkt nie nakłada się silikonu, jak w przypadku włosów azjatyckich (co powoduje, że na pierwszy rzut oka włosy azjatyckie wyglądają równie ładnie, jak włosy europejskie i włosy słowiańskie do przedłużania). Włosy są miękkie i delikatne, o lekko falowanej (podatnej) strukturze. Podatne na zabiegi stylizacyjne i farbowanie.


Metoda pętelkowa EASY LOOP

Polega na doczepianiu włosów za pomocą malutkich, antyalergicznych obrączek przymocowanych mechanicznie do pasemka, zaciskanych za pomocą cążków. Pętelka znajdująca się na końcu pasemka umożliwia szybką i sprawną pracę.

Spośród metod tradycyjnych typu pasemko-do-pasemka, jest to najszybsza i najbezpieczniejsza dla włosów metoda ich przedłużania. Nie wymaga używania maszynek do zgrzewania, włos nie jest narażony na ciepło, a przy tym umożliwia wykonanie dyskretnych łączeń.

Dzięki elastyczności ringów, można nawet samodzielnie w domu regulować długość, podciągać przedłużone pasemka bez konieczności wizyt co 2-3 miesiące u fryzjera.

Metoda ta jest szczególnie polecana osobom z problemami alergicznymi, bądź z cienkimi, rzadkimi włosami.

 

Włosy o strukturze prostej, podatnej. Można je farbować (nie polecamy rozjaśniania), kręcić, prostować. Po nakręceniu na wałki pięknie falują.

Włosy europejskie Beauty-for-You dostępne są w dwóch długościach w bogatej gamie kolorystycznej:

1) 40cm gramatura 0,5g

2) 51cm gramatura 0,7g

Waga pasemka została specjalnie dobrana, tak, aby nie przeciążała i była bezpieczna dla cebulek włosowych, ale również tak, by pasemko zachowało odpowiednią grubość i gęstość.

Kolor #1 - czarny

Kolor #1B - czarny brąz/naturalna czerń

Kolor #2 - ciemny brąz

Kolor #4 - średni brąz

Kolor #6 - jasny brąz

Kolor #8 - złocisty jasny brąz

Kolor #10 - toffi

Kolor #12 - karmel

Kolor #14 - bursztynowy blond

Kolor #16 - naturalny blond

Kolor #18 - ciemny blond

Kolor #18/22 - mieszany ciemny blond ze złotym jasnym blondem

Kolor #20 - zimny mysi blond

Kolor #22 - złoty jasny blond

Kolor #24 - słoneczny blond

Kolor #27 - miedziany blond

Kolor #30 - kasztan

Kolor #33 - miedź

Kolor #60 - bardzo jasny zimny blond

Kolor #99J - bakłażan

Kolor #130 - rudy

Kolor #613 - bardzo jasny ciepły blond

Kolor #PLATINIUM - zimny platynowy blond

Kolor #RED - czerwony

 

Włoski sprzedajemy wyłącznie w zestawach po 25 pasm, nie na pojedyncze pasemka, ponieważ tyle właśnie znajduje się w 1 oryginalnym opakowaniu, dzięki czemu m.in. są wolne od zanieczyszczeń i roztoczy.

 Włosy są przygotowane do założenia, mają już odpowiednie wykończenie, przystosowane do wybranej metody. Przy zastosowaniu odpowiedniej ilości pasemek i właściwego podziału głowy, po założeniu nie trzeba dodatkowo cieniować włosów (o ile włosy przed zabiegiem nie są bardzo krótkie).