Zabiegi

szkolenia

Sposoby wysyłki, formy transportu

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Dostawy są realizowane po wyborze sposobu zapłaty i wysyłki (przy przelewie - po przesłaniu potwierdzenia wpłaty na maila beautyforyou.sklep@gmail.com lub zaksięgowaniu środków na koncie). Zamówienia złożone do godziny 12 w dni robocze, wysyłane są tego samego dnia, a po godzinie 12 - następnego dnia roboczego. Istnieje możliwość realizacji przesyłek specjalnych - konduktorskich, z dostawą tego samego dnia, a także zamówień wysyłanych lub doręczanych w sobotę - pobierana jest za nie dodatkowa opłata. Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem UPS lub Pocztą Polską.
Wysyłka za granicę realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej jako przesyłka ekonomiczna lub lotnicza (dostawa trwa ok.2 tygodnie), kurierem DHL jako przesyłka ekonomiczna lub lotnicza (dostawa w 24h), a do Wielkiej Brytanii, po potwierdzeniu, również busami (oplacalne w przypadku większych przesyłek). Ceny za przesyłki międzynarodowe, przesyłki przekraczające 1kg lub których przynajmniej jeden wymiar przekracza 40cm są ustalane indywidualnie - takich przesyłek nie obowiązuje promocja darmowej dostawy.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Przesyłki powyżej 2kg, o delikatnej zawartości i duże objętościowo najkorzystniej wysyłać kurierem.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.

Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu - w takim przypadku należy zgłosić fakt doręczającemu i spisać protokół przyjęcia przesyłki z zastrzeżeniami.

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia: