Włosy dziewicze lekko falowane średni brąz 48 cm 40g

560.00 zł netto
zł688.80
In Stock

By purchasing this product you will receive voucher 100 PLN!

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WŁOSY SŁOWIAŃSKIE / POLSKIE DZIEWICZE

Oferowane przez hurtownię i sklep Beauty for You Włosy dziewicze to włosy najwyższej jakości. Włosy dziewicze cechują się unikatową, jedyną w swoim rodzaju jedwabiście miękką strukturą. Gwarantuje to w 100% naturalny efekt przedłużania włosów!

Naturalne włosy słowiańskie dziewicze oferowane w naszym sklepie możemy bez obaw poddawać wszelkim zabiegom chemicznym, jak również stylizacji na ciepło, w tym: prostowania bądź kręcenia czy falowania włosów za pomocą lokówki lub prostownicy.

Włosy dziewicze cechują się idealnie zachowaną łuską włosową oraz naturalnymi kolorami włosów Polek. Naturalne włosy dziewicze, włosy słowiańskie, które pozyskujemy w naszej firmie są niezwykle pożądane przez najbardziej wymagających Klientów.

Włosy polskie dziewicze w odcieniu jasnego brązu o długości 48 cm i wadze 40 gramów

Pukiel nadaje się do zabiegu przedłużania lub zagęszczania  włosów. Z oferowanego pukla włosów można wykonać do 51 pasemek włosów!

Włosy mają 48 centymetrów długości, waga – 40 gramów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu i hurtowni włosów Beauty for You. U nas znajdą Państwo m.in. włosy dziewicze, włosy słowiańskie, europejskie, czy indyjskie. 

Struktura:

proste 

Kolor:

#4 średni brąz

Długość:

48 cm

Waga:

40 g

Rodzaj:

polskie dziewicze

kind
Slavic Virgin
method
Kitki
Hair color
#4 medium brown
Hair type
Simple prone
Hair length
46-55cm
Weight
26-50g
Y603