Włosy dziewicze proste podatne średni brąz 40-45cm 76g

912.00 zł netto
zł1,121.76
In Stock

By purchasing this product you will receive voucher 100 PLN!

Najwyższej jakości włosy słowiańskie / polskie dziewicze

 

Oferowane przez hurtownię i sklep Beauty for You Włosy dziewicze to włosy najwyższej jakości. Włosy dziewicze cechują się unikatową, jedyną w swoim rodzaju jedwabiście miękką strukturą. Gwarantuje to w 100% naturalny efekt przedłużania włosów!

Naturalne włosy słowiańskie dziewicze oferowane w naszym sklepie możemy bez obaw poddawać wszelkim zabiegom chemicznym, jak również stylizacji na ciepło, w tym: prostowania bądź kręcenia czy falowania włosów za pomocą lokówki lub prostownicy.

Włosy dziewicze cechują się idealnie zachowaną łuską włosową oraz naturalnymi kolorami włosów Polek. Naturalne włosy dziewicze, włosy słowiańskie, które pozyskujemy w naszej firmie są niezwykle pożądane przez najbardziej wymagających Klientów.

 

Włosy polskie dziewicze w odcieniu średniego brązu o długości 40-45 cm i wadze 76 gramów

 

Prezentujemy unikalny, najwyższej jakości pukiel naturalnych włosów dziewiczych. Pukiel nadaje się do zabiegu przedłużania lub zagęszczania  włosów. Pukiel włosów dziewiczych odznacza się lekko podatną strukturą. Z oferowanego pukla włosów dziewiczych można wykonać do 97 pasemek włosów!

Włosy mają 40-45 centymetrów długości, waga – 76 gramów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu i hurtowni włosów Beauty for You. U nas znajdą Państwo m.in. włosy dziewicze, włosy słowiańskie, czy włosy renomowanych firm jak Balmain Hair. 

 

Struktura:

proste

Kolor:

#4 średni brąz

Długość:

40-45 cm

Waga:

76 g

Rodzaj:

polskie dziewicze 

 

kind
Slavic Virgin
method
Kitki
Hair color
#4 medium brown
Hair type
Simple prone
Hair length
40-45cm
Weight
76-100g
X869